За стандартами НАТО: як плануватимуть військово-патріотичне виховання

KRI
18.11.2019
56 Views

15 листопада у Центральному будинку офіцерів ЗС України за організації Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ розпочалася Конференція з планування заходів військово-патріотичного виховання дітей і молоді на 2020-2021 роки.

Відкрив захід заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

— Останні шість років російської агресії проти України призвели до концептуальних змін у сприйнятті національно-патріотичного виховання. Проте системних змін у цьому напрямку ще не відбулося. Саме це стало передумовою до нашої ініціативи започаткувати систему планування цієї роботи відповідно до стандартів Північноатлантичного альянсу. Принцип короткострокового планування на два роки дасть змогу не тільки оптимально використати ресурси, а й створювати умови для формування нормативно-правової бази та системи вивчення досвіду, — зазначив генерал-лейтенант.

У конференції беруть участь представники Міноборони, Збройних Сил України, центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій та громадських організацій, залучених до військово-патріотичного виховання.

Заступник секретаря РНБОУ Сергій Кривонос зауважив, що у залі зібралися люди, які творять майбутнє України.

— Наше основне завдання — об’єднання на різних рівнях для вирішення такого нагального питання, як військово-патріотичне виховання. Воно давно потребує системної уваги, але завдяки певним особам п’ятої колони Російської Федерації завжди применшувалось, розпорошувалось за різними напрямками. Починаючи від теоретичної підготовки, закінчуючи опрацюванням законодавчих актів і фінансування, — сказав Сергій Кривонос.

Конференція триватиме два дні, 15-16 листопада. Її мета — визначення пріоритетів та алгоритмів діяльності ЗСУ, центральних, місцевих органів влади, громадянського суспільства у царині військово-патріотичного виховання. А ще впорядкування та узгодження основних заходів на найближчі два роки.

Author KRI