Співпраця України з НАТО на оперативному рівні поглиблюється

KRI
01.09.2021
113 Views

— Плідне та ефективне співробітництво наших Командувань позитивно впливає на нарощування оперативних спроможностей та бойового потенціалу і, в кінцевому результаті, на зміцнення обороноздатності наших дружніх держав, — наголосив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв під час телефонної розмови з командувачем Оперативного командування видів ЗС Республіки Польща генерал-лейтенантом Томашем Піотровські.

Разом із тим, генерал-лейтенант Сергій Наєв зазначив, що одним із важливих елементів нарощування оперативних спроможностей Командування є участь офіцерського складу у спільних з державами-членами НАТО заходах оперативної підготовки, а також залучення міжнародних військових радників та представників тренувальних місій країн-членів НАТО до цієї підготовки.

— Першим кроком на цьому шляху у 2022 році мав би стати обмін робочими групами з вивчення досвіду оперативного планування та управління операціями, — підкреслив генерал-лейтенант Томаш Піотровські.

— Дуже корисним для офіцерів була б безпосередня участь у заходах оперативної підготовки. А, саме, штабних тренуваннях і командно-штабних навчаннях у якості офіцерів відповідних штабів.

За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, у Збройних Силах України наразі розпочато процес планування заходів міжнародного співробітництва на 2022 рік. Тому, є можливість опрацювати ці питання та забезпечити включення у плани співробітництва на 2022 рік відповідні заходи.

Користуючись нагодою, генерал-лейтенант Сергій Наєв запросив свого польського колегу відвідати багатонаціональну фазу стратегічних командно-штабних навчань “Об’єднані зусилля — 2021”, яка буде проходити 28-30 вересня в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Львівщині.

Разом переможемо!Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

Author KRI