Огляд найкращих слотів, які вийшли в червні 2024 року

Тимофій Адаменко
28.06.2024
52 Views

Знайомимося з новинками гральної індустрії, які в червні 2024 року випустили сертифіковані розробники ігрових слотів. 

Duck King від Indigo Magic

Duck King від Indigo Magic

Duck King — новинка від провайдера Indigo Magic, яка вийшла 27 червня 2024 року. У сюжетній лінії слота лежить дика природа, а саме полювання на качок. У грі встановлено високий показник RTP — 97,95%. Також в автоматі встановлено максимальний множник на позначці х1000.00, гравці можуть робити ставки від 0,1 до 50 у різних валютах. Серед додаткових опцій, відзначимо наявність функції купівлі бонусів, безкоштовні обертання і додаткову бонусну гру. 

Emperor of India

Emperor of India — це новий слот, який розробив авторитетний провайдер Red Tiger. В автомат інтегрований середній показник RTP у 95,72%, але рівень максимального множника досягає позначки х20000.00. Автомат пропонує екзотичну пригоду в самому серці стародавньої Індії. Ця гра передає суть яскравої культури за допомогою приголомшливої графіки та захопливого саундтрека.

Fizzy Pennyslot

Fizzy Pennyslot — новинка від розробника Big Gaming. Діапазон виграшу становить 96,44%, максимальний множник х10170.00. Ставки варіюються в діапазоні 0.1 — 90 у різноманітних валютах. У грі є фріспіни, купівля бонусів, і множники безкоштовних обертань. На барабанах ми бачимо купу газованої води різних кольорів разом із класичними картковими рангами Q, K і A, а також спеціальні цукеркові мішечки. Останні є символами Wild, які замінюють будь-які інші у виграшних комбінаціях.

Author Тимофій Адаменко