На Донбасі продовжують підтримувати медичні заклади в рамках стратегічного гуманітарного проекту українських військових «Допомога Схід»

KRI
28.11.2019
54 Views

«До гуманітарної діяльності Збройних Сил України долучилися десятки вітчизняних та міжнародних благодійних організацій, місцеві органи самоврядування, волонтери, представники великого та малого бізнесу з усіх куточків нашої країни», — зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

До району проведення операції Об’єднаних сил прибула гуманітарна допомога, яка буде направлена до ДУ «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Донецькій області» (м. Маріуполь) загальною вартістю більше 700 тис. грн. та вагою понад 7 тонн. Зокрема до госпіталю правоохоронців буде доставлено ліжка медикалізовані, матраци, інвалідні возики, ходунки, допоміжні пристрої для хворих, стільці та інше.

Це цільова гуманітарна допомога медичного призначення, саме цим відрізняється проект українських військових «Допомога Схід» від інших проектів», — зазначив керівник та координатор цієї стратегічної гуманітарної ініціативи Борис Кутовий.

Стратегічний гуманітарний проект «Допомога Схід» був заснований навесні 2018 року заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим, на посаді Командувача ООС.

Підтримує Проект і діючий командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

У цьому році стратегічну гуманітарну ініціативу «Допомога Схід» схвалено начальником Генерального штабу — Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-лейтенантом Русланом Хомчаком, а її проведення доручено ЗГНШ ЗС України генерал-лейтенанту Сергію Наєву.

Тільки за останні місяці поточного року в рамках проекту на Схід України доправлено майже 30 тонн гуманітарної допомоги медичного призначення вартістю понад 7 мільйонів гривень. Допомога активно передається до лікарень Донецької та Луганської областей.

«До гуманітарної діяльності Збройних Сил України долучилися десятки вітчизняних та міжнародних благодійних організацій, місцеві органи самоврядування, волонтери, представники великого та малого бізнесу з усіх куточків нашої країни. Реалізовувати гуманітарні проекти допомагають Сполучені Штати Америки, Канада, Польща, Німеччина, Франція, Велика Британія, країни Прибалтики та інші держави. Все це говорить про те, що ми не залишаємося на самоті з нашими труднощами і маємо підтримку усієї світової спільноти у вирішенні проблемних питань українських громадян, які опинилися в скрутному становищі», — наголосив заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Цього разу гуманітарний вантаж був доправлений на Схід за сприяння Асоціації міжнародних автомобільних перевізників (АсМАП) України, керівник Леонід Костюченко, яка є постійним учасником проекту.

Джерело: Міністерство оборони України

Author KRI