Олександр Вілкул: «У 2012 році у Кривому Розі обсяги з ремонту доріг у порівнянні з 2010 роком зросли у 6 разів»

6 декабря 2012 Версия для печати
Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул відкрив після капітального ремонту проїжджої частини ще 5 вулиць у Кривому Розі. Наразі загальна площа відремонтованих автошляхів у місті вже перевищила 920 тис квадратних метрів. Одночасно з ремонтом дорожнього покриття у Кривому Розі, як і в усій області, проводиться комплексний благоустрій прилеглих територій. Загальна площа доріг, що були побудовані та відремонтовані на Дніпропетровщині протягом трьох років, складає понад 5 млн квадратних метрів.
Олександр Вілкул: «У 2012 році у Кривому Розі обсяги з ремонту доріг у порівнянні з 2010 роком зросли у 6 разів»

«Важливим принципом підвищення якості дорожньої інфраструктури на Дніпропетровщині є не лише ремонт автошляхів, а й благоустрій прилеглих територій», - сказав Олександр Вілкул.

Як доповів Олександру Вілкулу заступник Криворізького міського голови Костянтин Бєліков, завдання губернатора щодо підвищення якості дорожньої інфраструктури Кривого Рогу у 2012 році виконано. Станом на 6 грудня 2012 року у Кривому Розі виконано ремонт та будівництво 414 тис м2 автошляхів. Зокрема, сьогодні після капітального ремонту проїжджої частини відкрито п’ять вулиць міста: Постишева (ділянка від вул. Стрельникова до площі Домнобудівельників), Вахрушева (ділянка від вул. Іскрівської до КМС-80), бульвар Вечірній (ділянка від вул. Корнійчука до перемички між бульваром Вечірній та мікрорайоном Східний-1), дорога від вулиці Миколаївське шосе до в’їзду у військове містечко №35 та об’їзна дорога від проспекту Південного до вулиці Панаса Мирного.

«Системний розвиток дорожньої інфраструктури є одним із ключових напрямків роботи обласної влади. За три роки у регіоні відремонтовано переважно капітально понад 5 млн м2 доріг, у тому числі – понад 920 тис м2 у Кривому Розі. У 2012 році у Кривому Розі обсяги з ремонту доріг у порівнянні з 2010 роком зросли у 6 разів. Сьогодні після капітального ремонту проїжджої частини у місті відкрито ще 5 вулиць. Проте ми не зупиняємося на досягнутому та ставимо ще більш масштабні плани на наступний рік», - сказав Олександр Вілкул.

У нараді з питання завершення капітального ремонту проїжджої частини вулиць Кривого Рогу також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Геннадій Темник, Криворізький міський голова Юрій Вілкул, начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Андрій Білоусов, заступник Криворізького міського голови Костянтин Бєліков, керівники профільних управлінь міськвиконкому та підрядних організацій.

Довідково:
Під керівництвом губернатора Олександра Вілкула у рамках проекту соціального партнерства «Місто без околиць» у Кривому Розі спільно з провідними промисловими підприємствами міста реалізується низка масштабних інфраструктурних проектів. У 2012 році завершено реконструкцію проспекту Південний – магістральної транспортної артерії Кривого Рогу. У рамках реконструкції не просто замінено дорожнє покриття на одній з головних вулиць міста, а фактично збудовано та облаштовано новий проспект.

Уздовж проспекту створено нові зони відпочинку, замінено освітлення, встановлена нова ілюмінація, облаштовані нові спортивні майданчики, лавочки, відновлено фасади будинків та укладено нову безшумну трамвайну колію.

Комплексна реконструкція проспекту Південний – це вже сьомий великий інфраструктурний проект, який реалізовано в Кривому Розі за ініціативи Олександра Вілкула в рамках проекту соціального партнерства «Місто без околиць». Серед інших об’єктів - комплексна реконструкція мікрорайону «Даманський», вулиці Мусоргського, пр. Перемоги, парку ім. І.Савицького, парку ім. Комсомолу України, відкриття сучасного спортивного комплексу з двох басейнів, спортивної зони та зони відпочинку та ін.
Комментарии:
Оперативность и гарантия! Заказывайте тут услуги сантехника по Киеву.