Міський голова Кривого Рогу підписав Угоду Мерів

26 октября 2012 Версия для печати
Міський голова Кривого Рогу підписав Угоду Мерів
У Кривому Розі відбулася Міжнародна конференція «Угода Мерів - шлях до сталого енергетичного розвитку міст», у рамках якої міський голова Юрій Вілкул підписав Угоду Мерів.

Загалом Угода Мерів являє собою зобов’язання міст-підписантів не виходити за рамки цілей енергетичної політики ЄС щодо скорочення викидів СО2 за рахунок підвищення ефективності використання енергії, впровадження екологічно чистого виробництва та використання енергії відновлювальних джерел.

Місто Кривий Ріг завдяки наполегливій роботі міської влади у напрямку енергоефективності є першим у Дніпропетровській області, що проводить системну роботу в цій галузі. Зокрема, в місті створено робочі органи, які займаються цим важливим питанням, - це відділ енергоменеджменту, міжгалузева робоча група, галузева рада підприємців з питань енергозбереження.
У місті проведено енергетичний аудит усіх закладів бюджетної сфери, здійснено навчання відповідальних за енергозбереження. Крім того, у Кривому Розі налагоджено комунікації з іншими зацікавленими суб’єктами, здійснюється організація та участь у виставкових заходах, конференціях, навчальних модулях.

Як відзначив міський голова Юрій Вілкул, за період дії Програми енергоефективності Кривого Рогу на 2010-2015 роки промисловими та комунальними підприємствами міста, бюджетними закладами і установами були впроваджені заходи з енергоефективності на загальну суму понад 73 млн.грн, що призвело в цілому по місту до економії 25,7 тис. тон умовного палива. У 2011 році планується виконати заходів по підприємствам теплопостачання та бюджетним закладам на суму 34,4 млн.грн., що в подальшому надасть можливість заощадити 58,9 млн.грн./рік. Термін окупності складе орієнтовно до 8 місяців.

Разом з цим, у 2011 році планується виконати перекладку теплової мережі КП "Криворіжтепломережа" на загальну суму 4,3 млн.грн. Середньорічний ефект – 4,5 млн.грн., термін окупності орієнтовно 10 місяців.
Комментарии: