Олександра Мороза переобрано головою Соціалістичної партії України

2 октября 2006 Версия для печати
30 вересня у приміщенні Центру культури та мистецтв Національного технічного університету України «КПІ» пройшов другий етап ХІІ з’їзду СПУ.

В його роботі взяли участь делегати з усіх регіонів України, а також секретарі обкомів, перші секретарі міськкомів, райкомів СПУ, які не є делегатами з’їзду. Крім того, були запрошені голови і заступники голів обласних та районних державних адміністрацій, які є членами СПУ, але не обрані делегатами з’їзду, та голови (заступники голів) міських, районних обласних рад, які також є членами СПУ, але не є делегатами з’їзду.

В ході роботи було заслухано звіт голови Соціалістичної партії України Олександра Мороза про роботу Політради СПУ за період з липня 2004 р. по вересень 2006 р. О. Мороз наголосив на тому, що «соціал-демократичні цінності в діяльності партії виходять на перше місце».

«Вирізнення партії з-поміж інших можливе тоді, коли позиція та конкретні дії партії, її активу, збігаються з реальними інтересами людей», - підкреслив Голова СПУ.

Також було заслухано звіт Голови ЦКК А. Грязєва про роботу Центральної контрольної комісії СПУ за період з 4 липня 2004 року по вересень 2006 року та доповідь першого секретаря Політради СПУ В. Цушка щодо підсумків виборчої кампанії 2006 року.
Крім того, на з’їзді розглядалися питання про вибори керівних органів СПУ, зміни до Статуту, Програми СПУ та Положення про ЦКК СПУ…
Олександра МОРОЗА переобрано головою Соціалістичної партії України.

Проти цього рішення не проголосував жоден делегат з’їзду, лише один утримався.

Наш кореспондент з групою делегатів від Криворізької міської організації СПУ також побував на зїзді. Репортаж з місця подій читайте в одному з наступних номерів «Криворізького меридіану».

Дмитро Черновол